preloader

شرکت در جلسات و کمیسیون ها

با توجه به نیاز روز افزونی که در زمینه شرکت در جلسات و کمیسیون ها وجود دارد شرکت حسابداری پویا پایش رهیافت به همراه گروه کثیری از متخصصان خود که دارای تجربه کافی و عملی در این زمینه دارند یکی از خدمات خود را بر این اساس چیده است تا بتواند خدمت جدیدی را در این زمینه ارائه داده باشد.

انواع سفته و قوانین آن
۱۵آذر

انواع سفته و قوانین آن

کد اقتصادی شامل یک شماره ۱۲ رقمی است که توسط اداره مالیات به اشخاص حقیقی و حقوقی که فعالیت اقتصادی دارند اختصاص داده می شود.

انواع سفته و قوانین آن
۱۱آذر

انواع سفته و قوانین آن

سفته بر حسب مبالغ واز لحاظ کاربرد تقسیم بندی می‌شوند. برای مثال انواع سفته از نظر مبلغ :سفته یک میلیون ریالی، سفته ازلحاظ کاربرد: سفته استخدام

آشنایی با سفته
۱۱آذر

آشنایی با سفته

امروزه به دلیل گسترش مبادلات مالی، اسناد تجاری مختلفی در بین مردم رواج یافته است. هدف استفاده از این اسناد، ساده‌سازی معاملات است.سفته یکی از این اسناد میباشد.

استاندارد های IFRS و GAAP
۰۹آذر

استاندارد های IFRS و GAAP

استاندارد IFRS به مجموعه‌ای از استانداردهای حسابداری گفته می‌شود که توسط هیئت استانداردهای حسابداری بین المللی(IASB) با هدف تهیه صورت‌های مالی شرکت‌های سهامی‌ تدوین شده‌اند.

  با پویا پایش ، بهترین تیم مالی کار کنید

  درباره پویا پایش

  شرکت حسابداری پویا پایش رهیافت با کادری مجرب ، حرفه ای و متخصص در زمینه امور مالی و مالیاتی آماده همکاری با شرکت های صنعتی ، بازرگانی و پیمانکاری می باشد

  لینک های مفید

  عضویت در خبرنامه

  برای دریافت آخرین اخبار و مقالات ما ثبت نام کنید تا بتوانیم برای شما ارسال کنیم